En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

şayet diş ve diş etleri ortada havadanluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu boşluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla denetçi edilerek dolgu konulemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve artık muhtevainden çürük diş etleri çıkmaya başalayan, yoğun bir buke yapan bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş artık kurtarılacak durumda bileğbilimselş.

Mütehassıs doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o gün çektirmenizi öneririm..

medeni Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

benim dişime yaklaşık 52 devir önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin günce diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

tek ben dar dişinda kanal tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans böylece turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsama ettim ve son 1aydir kesiksiz apse halinde.ve geçmiyor doktora read gitmeyi ötümlü olarak erteliyorum sizce sağlam bir şey varmidir?

4 gündüz önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve takkadak kanal tedavisine kafalanıldı antibiyotik ile baş başa.

nur Merhaba hocam ben18 evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime başvurdum. Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde şu denli hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve faziletli oldugunu da ayırt yazar 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin right here uygun oldugunu söyledi ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Amaç Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ kaynaküme yardım yapar mı ? Çünkü sağ bölümümde balkılar oluşmaya kafaladı.

Spesiyalist doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Mahir doktor Bir diş hekimine git illet kaynaklandığı konusunda size haber vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *